Trwają Dni Kruszwicy. Zobacz kto będzie rywalizował w grze terenowej

Już jutro na mieszkańców Kruszwicy czeka gra terenowa. Impreza odbędzie się pod tytułem "Intryga żony Popiela" i zorganizowana zostanie w ramach Dni Kruszwicy.

 

Do rywalizacji zgłosiło się 11 zespołów głównie sołectw i instytucji. Na trasie gry terenowej będzie można zobaczyć sołectwa Janowice, Chrosno, Złotowo, Chełmce, Bożejewice, drużynę Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy, Banku Spółdzielczego w Kruszwicy, Fundacji Modrak, Środowiskowego Domu Samopomocy w Kruszwicy, zespołu Jacy Tacy Popowiacy oraz partii politycznej Prawa i Sprawiedliwości. 

-Gra rozpocznie się w sobotni poranek na parkingu pod Mysia Wieżą. Zawodnicy będą wykonywali zadania umieszczone w różnych punktach na ternie całej Kruszwicy. Swoimi zasadami przypomni graczom dawne podchody, zatem zapowiada się dobra zabawa. Zwycięży zespół, który zdobędzie najwięcej punktów za zadania i czas ich rozwiązania. Dla zwycięzców przewidziano nagrody, ale wszyscy otrzymają upominki-informują organizatorzy.

 

Gra terenowa uzyskała wsparcie: 

Lokalnej Grupy Działania Czarnoziem Na Soli

Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu

Banku Spółdzielczego w Kruszwicy

Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Inokomp

Kinomax Inowrocław

Nadgoplańskiej Komunikacji Autobusowej w Kruszwicy

Cukierni Staropolskiej

De Heus Polska

Zakładu Elektroinstalacyjnego Krzysztof Matyjasik

Mat-Trans Sławomir Mateńko

Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Kruszwicy.

 

Patronem medialnym imprezy jest MojaKruszwica i Panorama Kruszwicka.  Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi PrzeŻeJa przy współudziale Gminy Kruszwica i Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit"

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz