Alarmy bombowe w kraju. Tajemniczy e-mail również w Kruszwicy?

W pierwszej połowie czerwca w całym kraju rozesłane zostały maile z informacjami o podłożonych bombach. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć jedna z takich wiadomości dotarła również do Kruszwicy.

 

 

 

 

W połowie czerwca portal natemat.pl podał informację o ewakuowanych szpitalach i siedzibach prokuratury. To efekt serii anonimowych doniesień o bombach, które miały zostać podłożone w placówkach publicznych. Minister spraw wewnętrznych poinformował, że wszystkie zawiadomienia były fałszywe.

-Inspektor Mariusz Sokołowski, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, powiedział stacji TVP Info, że anonimy informujące o podłożonych bombach zostały najprawdopodobniej rozesłane drogą mailową do kilkudziesięciu placówek. Policja podejrzewa, że wszystkie doniesienia są fałszywe, ale służby sprawdzają wskazane budynki. Za serią anonimów, które wysłano najprawdopodobniej minionej nocy, ma stać jedna organizacja lub nawet pojedyncza osoba-czytamy w natemat.pl

Tymczasem jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć taki mail został przysłany również do Kruszwicy.  W mailu wskazano jako zagrożony budynek Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Rybackiej. Informacji tych jednak nie potwierdzili funkcjonariusze policji do których skierowaliśmy zapytanie. 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz