XXI Ogólnopolskie Forum Ratownictwa w Inowrocławiu

W Teatrze Miejskim w Inowrocławiu zorganizowano XXI Ogólnopolskie Forum Ratownictwa w Inowrocławiu. Swój udział podkreślili również policjanci z Komendy Powiatowej Policji.

 

Tegoroczne forum przebiegło pod nazwą "Bezpieczne miasto w nadzwyczajnych zagrożeniach środowiskowych. ochrona ludności i ratownictwo".

W czasie forum udział wzięli specjaliści i eksperci z całej Polski z dziedziny ratownictwa. W programie zaplanowane zostały zarówno wykłady jak warsztaty. Na forum zaproszenie zostali również przedstawiciele policji na czele z pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu mł. insp. Marcinem Ratajczakiem.

-Policja bowiem to służba, która na co dzień eliminuje zagrożenia,  ochrania ludzi, mienie i środowisko. Mundurowi asp. szt. Jacek Piątkowski i  asp. szt. Izabella Drobniecka specjalnie na to przedsięwzięcie przygotowali stoisko prewencyjne. Dzięki niemu uczestnicy forum mogli zaopatrzyć się w materiały związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.  Wśród prelegentów znalazł się także asp. szt. Tomasz Kubiak z  Wydziału Prewencji KPP Inowrocław, który zaznajomi uczestników z tematem "Policja w systemie bezpieczeństwa i porządku publicznego w miastach"-podaje asp.szt. Izabella Drobniecka.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz