List do redakcji: Internauta apeluje o niewtrącanie Kruszwicy w spór o Trybunał Konstytucyjny

Listy do redakcji-> to@mojakruszwica.pl


Mam wielką prośbę do radnych naszego miasta. Nie wciągajmy spraw politycznych (parlamentarnych) w sprawy regionalne. Przypominam, że ,,spór” o TK jest sprawą państwową na poziomie parlamentarnym oraz prezydenckim. Państwa zadaniem jest zajmowanie się sprawami lokalnymi miasta i gminy Kruszwica. Państwo przez społeczeństwo gminy zostało wybrane w wyborach SAMORZĄDOWYCH do Rady Miasta. Wasi wyborcy w październiku ubiegłego roku wybrali w naszym okręgu posła który reprezentuje nas w SEJMIE. Wiec zastawmy posłom ,,tę'' sprawę. Nie niszczmy samorządu w naszej gminie!

Państwo i tak nic nie zmienią, bo prawo ustawodawcze posiadają posłowie, senatorowie oraz prezydent RP. Mamy do czynienia zatem z absurdem i polityczną gierką. Jeżeli tak niektórych z radnych interesuje ten spór to może warto jechać i rozstrzygnąć go we własnym interesie na wyższym szczeblu.

(dane autora do wiadomości redakcji)

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz