Kruszwiczanie mogą wygrać terenową siłownię

Urząd Miejski w Kruszwicy zgłosił miasto do udziału w konkursie Nestle. Jeśli miastu uda się wygrać,  przy ul. Żeglarskiej powstanie plenerowa siłownia.

 

Wyłącznie od aktywności internautów zależy, gdzie pojawi się 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”. W całym kraju można głosować na 710 lokalizacji zgłoszonych przez gminy do konkursu. 

Głosować na Kruszwicę można na stronie  https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/kruszwica Po kliknięciu przycisku „Głosuj” Głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który Głosujący powinien kliknąć, aby jego głos został ważnie oddany. Po kliknięciu w w/w link Głosujący zostanie przekierowany na stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie.

Dziennie można oddać 1 głos. Głosowanie trwa do 6 lipca 2016 roku.

Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można za darmo w dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń, takich jak:

surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych,

orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg,

wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców

poręcze i podciąg nóg – wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha

rower i jeździec – wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców.

Na każdym urządzeniu umieszczona będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz