Do końca miesiąca trwa plebiscyt na Człowieka Powiatu Inowrocławskiego

Do końca marca trwa plebiscyt na Człowieka Powiatu Inowrocławskiego. Wśród zgłoszonych do plebiscytu osób jest kierownik kruszwickiego MGOPS Maria Jóźwiak.

 

Maria Jóźwiak, Magdalena Krajewska, Henryka Kucharczyk, Bogumiła Pniewska Marek Słabiński i Marcin Urbański – to nasi tegoroczni kandydaci w plebiscycie na człowieka powiatu. Można też oddawać głosy na Inowrocławianina i Gniewkowianina 2015 Roku.

Maria Jóźwiak w gminie Kruszwica od lat kieruje tamtejszym Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Magdalena Krajewska z gminy Złotniki Kujawskie działa społecznie nie tylko na rzecz Zespołu Placówek Oświatowych w Tucznie, gdzie jest nauczycielką, ale też promuje gminę, a swoją pasją i zaangażowaniem zaraża zarówno dorosłych, jak i swoich uczniów. Mieszkańcy Pakości wskazali jak swojego kandydata Henryka Kucharczyka, który jest miejscowym przedsiębiorcą i prezesem zarządu klubu koszykówki. Wspiera oraz sponsoruje wiele lokalnych inicjatyw i to nie tylko sportowych. Mieszkańcy gminy Inowrocław wytypowali do konkursu Bogumiłę Pniewską, sołtys sołectwa Olszewice i Turzany, która angażuje się w działalność Caritasu i zawsze chętnie pomaga ludziom ubogim czy potrzebującym. Marek Słabiński jest inowrocławskim radnym, prezesem Kujawskiego Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców oraz przewodniczącym Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Inowrocławskiego.

 

Zobacz aktualne wyniki:

http://plebiscyty.expressmedia.pl/348961,Czlowiek-Powiatu-Inowroclawskiego-Roku-2015.html

Od lat walczy z urzędniczymi nieprawidłowościami oraz zabiega o umocnienie lokalnego handlu. Marcin Urbański jest dzielnicowym na osiedlu Piastowskim, pełni tam dyżury, a mieszkańcy nie mogą się nachwalić swojego dzielnicowego, który zawsze jest do ich dyspozycji i służy im rada i pomocą. 

Można także głosować w plebiscycie na Inowrocławianina Roku. Kandydaci zgłoszeni przez mieszkańców i zatwierdzeni przez kapitułę to: Piotr Jóźwiak, Irena Konieczka, Tadeusz Konieczka, Mieczysław Kwiatkowski i Józef Siej. Mieszkańcy gminy Gniewkowo wytypowali do tytułu Gniewkowianina Roku 2015: Tomasza Gremplewskiego, Tomasza Polaka, Przemysława Stefańskiego, Agnieszkę Szafrańską i Piotra Trojanowskiego. 

W Tygodniku Inowrocław drukowane są kupony na Inowrocławianina i Człowieka Powiatu Inowrocławskiego. W Tygodniku Gniewkowo można oddawać głosy na kandydata z powiatu i Gniewkowianina. 

Głosowanie sms-owe: odbywa się pod numerem: 7148 koszt 1,23 zł z VAT. wpisując w treści POWIAT.numer kandydata. Głosowanie SMS-owe oraz kuponowe trwa do 31.03.2016 r. W ten sam sposób głosujemy na pozostałych kandydatów. 

 

Czytaj więcej:

http://express.bydgoski.pl/349902,Glosujemy-na-Czlowieka-Powiatu-Inowroclawskiego-2015-Roku.html

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz