Bartosz Krajniak: Szansą dla Kruszwicy ma być nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej

Bartosz Krajniak od kilku dni piastuje stanowisko wiceburmistrza w nadgoplańskiej gminie. Wakat po Mikołaju Bogdanowiczu był wolny przez blisko trzy miesiące.

 

Bartosz Krajniak od kilku dni piastuje stanowisko wiceburmistrza w nadgoplańskiej gminie. Wakat po Mikołaju Bogdanowiczu był wolny przez blisko trzy miesiące.

O powołaniu na stanowisko Bartosza Krajniaka na wiceburmistrza włodarz gminy poinformował na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Zdaniem Dariusza Witczaka konieczne jest aby stawiać na ludzi młodych. 

-Zamierzam aktywnie uczestniczyć w kontynuacji tego, co zostało zainicjowane przez  Pana Burmistrza na początku jego pierwszej kadencji.  Zależy mi na dalszym rozwoju gminy, jako całości. W chwili obecnej musimy się dobrze przygotować  do wykorzystania możliwości, jakie niesie ze sobą nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej.  Drugiej takiej okazji nie będzie. Mam również kilka pomysłów, które chciałbym wdrożyć w naszej gminie,  ale jeszcze nie czas by o nich mówić-poinformował Bartosz Krajniak.

Bartosz Krajniak ma 27 lat. ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności Integracja Europejska, następnie na Uniwersytecie Warszawskim kierunek Samorząd Terytorialny i Rozwój Lokalny z tytułem magistra. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Poznańskiej kierunek Zarządzanie Projektami i Procesami Biznesowymi. Od początku kariery zawodowej związany jest z funduszami unijnymi. W latach 2010-2014 zajmował stanowisko w Referacie Planowania, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy. Do jego głównych obowiązków należało pozyskiwanie funduszy unijnych oraz realizacja zdań z zakresu funduszu sołeckiego. Od 2012 roku był członkiem Zarządu Lokalnej Grupy Działania Czarnoziem na Soli, a od sierpnia 2014 roku sprawował funkcję Dyrektora LGD.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz