Zatrzymali członków zorganizowanej grupy przestępczej

Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymali członków zorganizowanej grupy przestępczej działające w okolicach Inowrocławia.  Przestępcy spieniężyli ponad 200 tysięcy złotych.

 

 

 

Policjanci CBŚP zatrzymali kolejnych, trzech mężczyzn w wieku 23, 25 i 30 lat, którym przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz handlu znacznymi ilościami marihuany, amfetaminy i ekstazy.

Funkcjonariusze od blisko roku prowadzą śledztwo nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy dotyczącą handlu narkotykami w ramach zorganizowanej grupy przestępczej w województwie kujawsko-pomorskim. Jednym z podejrzanych jest 28-letni mężczyzna, który usłyszał zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i handlu narkotykami. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na   3 miesiące przez Sąd Okręgowy w Bydgoszczy.

Jak do tej pory 6 podejrzanych, usłyszało zarzuty dotyczące wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych w ramach zorganizowanej grupy przestępczej. 

Funkcjonariusze CBŚP ustalili, że w ciągu pół roku mężczyźni sprzedali co najmniej 6 tys. tabletek ekstazy, 3 kg marihuany i 200 gramów amfetaminy. Wartość narkotyków to ponad 200 tys. zł.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz