Przedstawiciele policji spotkali się z dyrektorami szkół

Przedstawiciele policji wzięli udział w spotkaniu z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych powiatu inowrocławskiego. Jednym z poruszanych tematów była kwestia bezpieczeństwa na terenie placówek oświatowych.

 

-Spotkanie odbyło się w I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Wzięli w nim udział Wicestarosta Powiatu Inowrocławskiego Pani Mirosława Kucol oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Pan Robert Gołdecki. Z ramienia Policji uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu mł. insp. Mirosław Elszkowski, Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Paweł Fajfer oraz policjanci na co dzień zajmujący się zagadnieniem profilaktyki społecznej asp. szt. Izabella Drobniecka i asp. szt. Jacek Piątkowski-informuje asp.sztab. Izabella Drobniecka.

W spotkaniu wzięli udział również dyrektorzy kruszwickich placówek ZSP im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy oraz ZSP w Kobylnikach.

-Komendant przedstawił uczestnikom założenia dotyczące tworzenia map zagrożeń i wyjaśnił, że Policja analizuje także bezpieczeństwo na terenach szkół. Zaprezentował również dane dotyczące zjawiska demoralizacji i przestępczości nieletnich za 2015 rok.  Podczas spotkania omówiono również zakres kontynuacji współpracy między Policją a szkołami-dodaje rzecznik prasowy.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz