Papros, Piaski oraz Piecki. Zobacz na co wydadzą swoje fundusze

Tym razem pod lupę bierzemy sołectwa Paprosa, Piask oraz Pieck

.

Sołectwo Papros w ramach Funduszu Sołeckiego otrzyma środki w wysokości 13 275 złotych. Sołectwo planuje opracować dokumentację projektową budowy oświetlenia drogowego w Skotnikach. Inwestycja ta ma pochłonąć 3700 złotych. Oprócz tego Sołectwo Papros planuje wydać 1400 zł na konserwację i renowację obiektu pamięci i dziedzictwa kulturowego przy drodze gminnej w miejscowości Skotniki, 175 złotych na zakup artykułów potrzebnych do utrzymania świetlicy, 3700 złotych na organizację spotkania integracyjno-kulturalnego oraz 1800 złotych na ogrodzenie placu zabaw w Paprosie.

Sołectwo Piaski w ramach Fundusz Sołeckiego otrzyma środki w wysokości 19 393 złotych. Sołectwo planuje dwie inwestycje o charakterze majątkowym. Należy do nich zakup i montaż lampy oświetleniowej solarnej w Piaskach na kwotę 9500 złotych oraz zakup i montaż altany drewnianej w Piaskach za 3600 złotych.  Oprócz tego sołectwo planuje szereg inwestycji o charakterze bieżącym.  Należy do nich remont dróg (1700 zł), wykaszanie poboczy dróg (1600 zł) zakup mikrofonu bezprzewodowego do świetlicy (250 zł). Na organizację życia kulturalnego planuje wydać się 2743 złote.

Sołectwo Piecki w ramach Funduszu Sołeckiego otrzyma środki w wysokości 13 483 złotych. Inwestycją o charakterze majątkowym będzie budowa kompleksu rekreacyjno-sportowego w Bródzkach (etap II) na kwotę 11 690. Oprócz tego sołectwo planuje również zakupić tablicę informacyjną do wsi Piecki za 1300 zł, zakupić środki czystości do świetlicy wiejskiej za 193 złotych oraz zabezpieczyć środki na wymianę butli gazowych do ogrzewaczy w świetlicy wiejskiej za 300 zł.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz