Mikołaj Bogdanowicz oparł się głównie na wieloletnich pracownikach Urzędu Wojewódzkiego

Portal Kujawski poinformował o zmianach w Urzędzie Wojewódzkim. Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz oparł się głównie na wieloletnich pracownikach Urzędu Wojewódzkiego.

 

Jak informuje serwis wojewoda tłumaczył, że jest to wydarzenie istotne, gdyż w życie wchodzi ustawa o służbie publicznej. Bogdanowicz podkreślał jednak, że obyło się bez większych rewolucji.

Portal Kujawski ujawnił, że trzem dyrektorom nie przedłużono dotychczasowych umów, cztery osoby będą dalej pracować na niższych stanowiskach głównych specjalistów, w ramach oszczędności planuje się również likwidację dwóch wydziałów.

 Wśród nowych twarzy znajduje się Zygmunt Borkowski, który w Urzędzie Wojewódzkim zatrudniony jest od lipca 2007 roku. Z wykształcenia magister inżynier telekomunikacji. Od dzisiaj pełni funkcję Dyrektora Wydziału Infrastruktury i Rozwoju.

 Wydział Zdrowia obejmie natomiast Magdalena Daszkiewicz, która w urzędzie pracuje od kwietnia 2007 roku. Za Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego odpowiadał będzie Jakub Wawrzyniak, od 1993 roku funkcjonariusz Policji. W 2004 roku został powołany na funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu, cztery lata później awansował na stanowisko komendanta. Wielokrotnie nagradzany za osiągnięcia służbowe.

 Pozostałe nowe twarze w Urzędzie Wojewódzkim:

- Justyna Tucholska – Biuro Kadrowo-Organizacyjne

- Tomasz Łapicz – Biuro Wojewody

 Bez zmian pozostanie obsada stanowisk kierowniczych w wydziałach: Skarbu Państwa i Nieruchomości, Finansów i Budżetu, Nadzoru i Kontroli, Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, Polityki Społecznej.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz