Karnawałowe szaleństwo w Sławsku Wielkim

Kilka dni temu w Sławsku Wielkim zorganizowano zabawę karnawałową w klimacie lat 80-tych oraz 90-tych. Podróż w przeszłość spodobała się uczestnikom zabawy.

 

W klimacie dawnych lat, przy muzyce disco oraz blasku kolorofonów zorganizowano zabawę karnawałową w Sławsku Wielkim. Imprezę otworzyli gospodarze sołtys  Sołectwa Janowice Maria Pacia oraz Andrzej Kowalski sołtys Sławska Wielkiego,  który przyznał, że zabawa była bardzo udana, a jej wszyscy uczestnicy aktywnie uczestniczyli w całej zabawie.

 
-Zabawa karnawałowa w klimacie lat 80-tych i 90-tych była wspaniałą podróżą w czasie. Przywołała piękne wspomnienia, a przy tym była spoiwem łączącym pokolenia.  Dla mieszkańców sąsiadujących sołectw była okazją do wzajemnego poznania się i nawiązania współpracy – Anna Wekwejt, prezes stowarzyszenia PrzeŻeJa.

 
Mieszkańcy zwracają uwagę, że impreza miała również charakter integracyjny. W końcu mieszkańcy obu sołectw dzieli zaledwie kilka kilometrów.

 
-Inicjatywą spotkania była integracja mieszkańców dwóch sołectw, ale również celem było nawiązanie współpracy między stowarzyszeniami Kujawiak i PrzeŻeJa. Myślę, że zabawa była udana, a cele zrealizowane – Monika Gawrysiak, mieszkanka Janowic.

 Karnawałowe szaleństwo podobało się również starszym mieszkańcom sołectwa.


-Zabawa była piękna, muzyka odpowiadająca wszystkim, towarzystwo bardzo dobre, spotkanie wpływające na integracje – Antoni Mila, mieszkaniec Sławska Wielkiego.

 

 

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz