Dzieci aktywnie spędziły ferie w Kobylnikach

Tradycją ferii odbywających się Kobylnikach jest to, że są bardzo aktywne i mogą zapewnić sporo atrakcji. Tak było również i w tym roku.

 

Przez dwa tygodnie dziec uczestniczyły w wielu imprezach i zabawach. Wraz z koleżankami i kolegami z Brześcia i Kruszwicy odwiedzili inowrocławski Kinomax oraz Baj Pomorski. W inicjatywę zaangażowały się także przedstawicielka Rady Sołeckiej Marta Górska. Dzieci  miały możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym kuligu. 

Nie brakowało również spraw związanych z bezpieczeństwem. Dzieci miały okazje dowiedzieć się jak bezpiecznie spędzać przerwę zimową dzięki komisarzowi Krzysztofowi Pilarskiemu oraz Małgorzacie Jamroziak.

-Kolejny tydzień rozpoczął się w poniedziałek od  uroczystości związanej z Dniem Babci i Dziadka.  Wnuczkowie zabawiali swoich bliskich wierszami i konkursami , było rodzinnie i wesoło.   W drugim tygodniu białych wakacji w świetlicy przeprowadzony był turniej o mistrza gier świetlicowych . Rywalizowano w tenisie stołowym ,warcabach, bilardzie i rzucie lotką-przekazuje Andrzej Michalak- Kategorię open wygrał Michał Radzimski  a najlepszym wśród uczniów szkół podstawowych okazał się Kamil Kowalski. Konkurs zorganizował i prowadził Andrzej Michalak. Dzieci  i dorośli uczestniczyli także w pokazie ratownictwa przeprowadzonego  przez kruszwickich  strażaków.

Kobylniki podczas ferii dość mocno współpracowały z świetlicą w Brześciu.  To właśnie tam dzieci udały aby wziąć udział w wielkim balu przebierańców. W ramach współpracy zorganizowano również rewizytę.Wszyscy skorzystali z możliwości przejażdżki strażackim wozem konnym po parku kobylnickim. W organizację grilla zaangażował się sołtys Karol Borowicz oraz pan Kazimierz Czarnecki.

Organizatorzy dziękują wszystkim ,którzy pomogli przy organizacji tegorocznych ferii: Panu Grzegorzowi  Arentowi , Annie Stachowiak , Kom-Rol-owi , Radzie Sołeckiej , Klubowi Seniora , wszystkim rodzicom i wolontariuszom .  Dzięki nim w tym roku nikt , jeśli tylko chciał , nie nudził się podczas białych wakacji.

 GALERIA:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.977392972296829.1073741965.108597409176394&type=3

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz