Znamy wyniki konkursu w zakresie sportu. Zobacz kto i jakim dofinansowaniem może się cieszyć w 2016 roku.

Kilka dni temu ogłoszono wyniki konkursu ofert na realizację zadania własnego w zakresie  rozwoju sportu w Gminie Kruszwica na rok 2016.

 

Największe wsparcie otrzymał Klub Piłkarski "Gopło" Kruszwica  w kwocie 98 tysięcy złotych (o cztery tysiące złotych więcej niż w ubiegłym roku). Tuż za nim uplasowały się Ludowe Zespoły Sportowe z wysokością dofinansowania sięgającą 81 900 złotych. O kilka tysięcy złotych więcej aniżeli w roku 2015. Na trzecim miejscu znalazł się Klub Wioślarski "Gopło" Kruszwica. Na szkolenie dzieci i młodzieży w wioślarstwie otrzyma on 80 tysięcy złotych (bez zmian w stosunku do roku 2015).

Pozostałe rozdysponowane kwoty to środki poniżej 30 tysięcy złotych. Jest wśród nich Miejski Ludowy Klub Sportowy "Piast" Kruszwica. Na szkolenie dzieci i młodzieży oraz udział w rozgrywkach ligowych i indywidualnych w zakresie tenisa stołowego w 2016 roku klub uzyskał 24 400 złotych. 

22 200 zł otrzyma Uczniowski Klub Sportowy "BASKET 2010" Kruszwica na udział w rozgrywkach ligowych oraz szkolenie w zakresie koszykówki. Bez zmian będzie w przypadku Inowrocławskiego Klubu Sportowego "Karate". Na szkolenie swoich zawodników Gmina Kruszwica przekazała mu 3 500 złotych.

Łącznie Gmina Kruszwica na działania w zakresie rozwoju sportu ma przeznaczyć 310 tysięcy złotych.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz