Postawili zarzut mieszkańcowi Kruszwicy

-Inowrocławscy i kruszwiccy policjanci  postawili zarzut popełnienia kilku przestępstw mieszkańcowi gminy Kruszwica. W jednym z przypadków nie działał sam-relacjonuje Kurier Inowrocławski.

 

O przestępstwie jako pierwszy poinformował Kurier Inowrocławski. Chodzi o sprawy związane z włamaniem do zbiorników samochodów ciężarowych, które miały miejsce w styczniu. Łupem złodzieja padało paliwo. Dzięki prowadzonemu śledztwu okazało się, że z przestępstwami związany jest mieszkaniec Kruszwicy.

– W ostatni wtorek mundurowi ze strzeleńskiego komisariatu zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Dzień później policjanci z Kruszwicy temu mężczyźnie postawili dwa zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodowych zbiorników paliwa. Wczoraj usłyszał on także zarzut kradzieży z włamaniem do samochodu ciężarowego marki volvo przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Z pojazdu ukradł wówczas wartościowe przedmioty. Z zebranego przez kryminalnych materiału dowodowego wynika, że w przestępstwie brał udział jego 35-letni kolega. On również wpadł już w ręce policji i  usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem – mówi asp. szt. Izabella Drobniecka.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz