Odpowiedzą za kradzieże sklepowe

Inowrocławscy policjanci wczoraj (21.01.) przedstawili dwóm mężczyznom zarzuty kradzieży sklepowych. Obaj byli poszukiwani przez policję. Sprawcy doskonale znani są policji, bowiem wcześniej byli już rozliczani do licznych kradzieży sklepowych.  

 

W środę (20.01.) około godziny 19:00 mundurowi z komisariatu w Kruszwicy przy ul. Zamkowej w okolicy Mysiej Wieży zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zachowywali się podejrzenie. Policjanci sprawdzili dokładnie kim są mężczyźni. Szybko wyjaśniło się, że to 26-letni mieszkaniec Inowrocławia i jego 22-letni kolega z gminy Inowrocław, którzy są poszukiwani jako podejrzewani do kradzieży w sklepach. Obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieli.

Wczoraj (21.01.) zebrany materiał  dowody pozwolił kryminalnym na przedstawienie mężczyznom dwóch zarzutów kradzieży sklepowych. Sprawcy doskonale są znani mundurowym, odpowiadali już za liczne tego typu czyny. Po wejściu do sklepów kradli oni między innymi artykuły spożywcze, drogeryjne, chemie, a nawet narzędzia.

Dziś (22.01.) sprawa została przekazana do inowrocławskiej prokuratury. W tej sprawie policjanci  wnioskują o zastosowanie wobec mężczyzn środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.  

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz