Do Kruszwicy dotarł "Nowy Horyzont"

Jednodniówka "Nowy Horyzont, Hałas niszczy zdrowie" dotarła do Kruszwicy. Okazyjne wydanie  strzeleńskiego stowarzyszenia porusza tematy związane regionem, państwem, a nawet światem.

 

 

 

 

Stworzona przez Nieformalną Inicjatywę Prywatną "Nie-Społecznicy" Jagodę Woźniak i Rafała Budnego jednodniówka z perspektywy dystansu porusza sprawy oparte o kulturę, tradycję, a także historię. Twórcy zaznaczają jednak, że nie zamierzają być kroniką miasta i okolic ani naśladować ukazującej się kilkanaście lat temu "Perpetuum Mobile.Biuletyn Wysoce Kulturalny".

-Zamierzamy działać zgodnie z punkową, czy raczej postpunkową zasadą:zrób to sam. Pomysł i wykonanie-nasze. Smak tak rozumianej niezależności jest bardzo pociągający. Ucz się, pracuj, bądź sobą. Zrób to sam!- informuje w słowie wstępnym grupa twórców.

Nowy Horyzont dotarł również do Kruszwicy. Można się z nim zapoznać w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Przybyszewskiego przy ulicy Rybackiej 22. Należy pamiętać, że liczba egzemplarzy jest ograniczona. 

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz