W Kruszwicy mogą powstać struktury Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Na początku listopada Kurier Kruszwicki podał do wiadomości nieoficjalne informacje dotyczące tworzenia się struktur Nowoczesnej Ryszarda Petru na Kujawach. Czy jest to możliwe i kto może podjąć budowy się takiego ugrupowania?

 

 

 

W listopadowej publikacji zasugerowano, że jeśli struktury Nowoczesnej zostaną założone i będą aktywnie działać uzyskają spore możliwości aby móc decydować w politycznie rozmontowanym środowisku kruszwickim.

Okazuje się, że budowę struktur Nowoczesnej Ryszarda Petru w Kruszwicy rozważa  Dorota Pronobis obecnie prezes Stowarzyszenia Edukacji i Rozwoju Amicus. 

- Propozycję jej stworzenia i kierowania otrzymałam kilka miesięcy temu, jeszcze przed wyborami parlamentarnymi - mówi  Dorota Pronobis, kandydatka na burmistrza Kruszwicy w zeszłorocznych wyborach samorządowych. - Wciąż rozważam tę propozycję.

Obecnie na terenie Kruszwicy politycznie środowisko wydaje się być poważnie zdegradowane. Jedynymi wyróżniającymi się  strukturami partyjnymi są Prawo i Sprawiedliwość oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz