Stowarzyszenie zamieściło efekty swojej pracy

Nadgoplańskie Towarzystwo Historyczne od ośmiu miesięcy może pochwalić się rozbudowaną stroną o historii miasta. W samym listopadzie liczba odwiedzin osiągnęła 4 tysiące. 

 

Stowarzyszenie zamieściło na swojej stronie statystki użytkowników oraz odwiedzin swojej strony w okresie od 5 listopada do 4 grudnia.  Najwięcej wyświetleń strona uzyskała w Polsce (3420). Na drugim miejscu znalazła się Francja (497) oraz Stany Zjednoczone (163). Co ciekawe wyświetlenia zdarzały się również poza Europą np. w Kenii (17).

Blisko połowa internautów odwiedzających stronę  używa przeglądarki Firefox (49%). Z przeglądarki Chrome korzysta natomiast ponad czterdzieści procent użytkowników (41%). Zdecydowana większość odwiedzających korzysta z systemu operacyjnego Windows (85%) choć zdarzają się również użytkownicy korzystający z Androida (9%).

W okresie od  5 listopada do 4 grudnia użytkownicy najchętniej korzystali z tekstów dotyczących Kruszwicy w wiekach XII i XIII oraz odkryć archeologicznych na terenie Kruszwicy. Cyfrowa kronika historyczna Kruszwicy to jeden z obszarów działalności Nadgoplańskiego Towarzystwa Historycznego. W grudniu  stowarzyszenie organizuje wykład poświęcony przeszłości miasta oraz uroczystość poświęconą Powstańcom Wielkopolskim w Chełmcach.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz