Na rynku zapachniało świętami

Na kruszwickim rynku zakończono przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W centrum tradycyjnie stanęła świąteczna choinka.

 
 
 
 
 
Prace związane z montażem choinki oraz ozdób zostały zakończone. Dziś wieczorem można podziwiać rynek w świątecznych barwach. Podobnie jak w poprzednim roku mieszkańcy naszej gminy mogą podziwiać choinkę oraz podświetlaną fontannę. Pomysł kruszwiczanom się podoba. Zwłaszcza,że dzięki dobrze dobranej kolorystyce rynek oddaje klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
 
 
Share on Google Plus

About Admin

1 komentarze:

  1. Już po raz kolejny kruszwicki rynek spowiła świąteczna aura. To widok dający wiele radości mieszkańcom Kruszwicy jak i tym którzy tylko przez nasze miasto przejeżdżają. Ucichły kłótnie i bezprzedmiotowe dyskusje na temat rewitalizacji rynku, zarówno zwolenników jak i oponentów. A mimo to niepostrzeżenie dociera do niektórych "swąd" przebudowy. No bo jak inaczej nazwać to, co zostało zrobione po rewitalizacji - sprzedaż placu po starym banku.Dzisiaj ten plac to raczej pastwisko na którym brakuje jeszcze tylko wypasu bydła. Zapewne nasi włodarze kruszwicki rynek traktują jako jedną z wizytówek miasta, mieszkańcy raczej "pastwiska" się wstydzą. Otoczenie legendarnej Mysiej Wieży także zachwyca naszych włodarzy ale mieszkańcy mają zupełnie inne zdanie na temat "buszu" tuż przy Zamku.I proszę aby burmistrz nie tłumaczył "że to tereny prywatne, na których zagospodarowanie nie ma żadnego wpływu" - to kłamstwa. To zwykły brak zainteresowania sprawami naszego miasteczka. Moje spostrzeżenia, to nie wynik zgorzknienia i krytykanctwa. To wynik niedzielnego spaceru po pięknej ale zaniedbanej Kruszwicy

    OdpowiedzUsuń