Mikołaj Bogdanowicz: Kruszwica zawsze będzie mi bliska

Na grudniowej sesji rady miejskiej samorządowcy pożegnali piastującego funkcję wiceburmistrza Mikołaja Bogdanowicza. To pierwszy przypadek w historii samorządu gdy zastępca żegnany jest w trakcie trwania swojej kadencji.

 

Pełniącego od pięciu lat funkcję Zastępcy Burmistrza Kruszwicy  Mikołaja Bogdanowicza żegnali samorządowcy, radni  oraz sołtysi nadgoplańskiej gminy. Wybrany na wojewodę Bogdanowicz obiecał pamiętać o Kruszwicy oraz samorządowcach, z którymi przez ostatnie pół dekady współpracował.

-Cenię sobie lata spędzone nad pracą dla naszego samorządu oraz współpracę jaką z Wami mogłem podjąć. Cieszę się, że przyszło mi działać wraz z Burmistrzem Dariuszem Witczakiem,  moim zdaniem Burmistrzem bardzo dobrym i odpowiedzialnym-mówił na sesji Bogdanowicz.

Spotkanie pożegnalne wiceburmistrza odbyło się w ramach sesji dodatkowej. To na niej podjęto uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Kruszwica na rok 2014 oraz planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Kruszwica obszarów w okolicy  Gocanówka, Janocina, Chełmiczek oraz Kobylnicy.

ZDJĘCIA:

http://kurierkruszwicki.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=358:tak-samorzad-pozegnal-wiceburmistrza-zdjecia

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz