Czy poznajesz tego mężczyznę? Sprawa dotyczy zabójstwa w Toruniu

Policjanci z Torunia i Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy pracują nad sprawą związaną z zabójstwem. Do śmierci 26-latka doszło w Toruniu w niedziele (27.12.2015r. ok. godz. 1:00 przy ul. Gagarina. Kto rozpoznaje mężczyznę z nagrania monitoringu, proszony jest o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość osobom, które przekażą informacje Policji!

 

Poszukiwany mężczyzna

Przypomnijmy w niedzielę (27.12) po godz. 1.00 w nocy dyżurny policji w Toruniu otrzymał informację o zajściu przy ul. Gagarina 152. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło obok kompleksu handlowo-gastronomicznego. Do 26-latka podeszła osoba, która zadała mu  cios  ostrym narzędziem i oddaliła się. 

Osoby, które widziały zajście wezwały na pomoc służby. Niestety mimo udzielonej pomocy zraniony zmarł w szpitalu. Przez cały czas policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Wciąż przesłuchiwani są świadkowie, trwa zabezpieczanie dowodów i nagrań z okolicznych monitoringów.

Na jednym z nagrań, którym dysponują policjanci widoczny jest mężczyzna, którego tożsamość jest ustalana. Jest to mężczyzna, który był w czasie i w okolicach miejsca, gdzie doszło do zabójstwa.  Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy rozpoznają osobę widoczną na filmie i zdjęciach o pilny kontakt z policją pod numerem 997 lub 112 lub (56) 641 23 68 lub +48 726 320 485.

{youtube}v=TX6IqIGSIWA{/youtube}

Zapewniamy anonimowość osobom, które przekażą informacje Policji!

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz