Mieszkańców irytuje pozostawiony nieporządek

Korzystających z garaży oraz budynków gospodarczych mieszkańcy osiedla Zagople irytuje pozostawiony przy ich obiektach nieporządek. Sprawę zgłaszają naszemu serwisowi.

 

Mieszkańcy zwrócili uwagę na zniszczony dojazd do swoich garaży i budynków gospodarczych. Obszar ten użytkowali pracownicy, których zadaniem były przez ostatnie kilka tygodni prace budowlane na znajdującej się obok Cichej. Wszystko odbyło się w ramach przebudowy ul. Cichej i  Wiejskiej w Kruszwicy realizowanej w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych w 2011r. oraz przebudowy drogi gminnej ulic Cichej i Kujawskiej w Kruszwicy realizowanej w ramach dofinansowania RPO WK-P w 2012r.

-Gdy ulica Cicha została zrobiona, nam zniszczono dojazd do garaży. Ponad półtora tygodnia temu zamknięto prace, firma przestała pracować a tu nie widać, aby ktokolwiek problemem się przejął- tłumaczy jeden z mieszkańców.

Sytuacja staje się bez wątpienia bardziej uciążliwa po opadach deszczu. Wówczas korzystający z garażu zmagają się już nie tylko z nieporządkiem, ale również błotem.

Z prośbą o komentarz w tej sprawie i szybką interwencję zwróciliśmy się do kruszwickiego magistratu. Jak poinformował nasz serwis wiceburmistrz Kruszwicy Mikołaj Bogdanowicz, urząd sprawą zobowiązał się zająć. Jedynym sensownym rozwiązaniem będzie utwardzenie  zniszczonej powierzchni.

Do tematu będziemy jeszcze wracać.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz