Lektura w sam raz na piątek trzynastego

Bazując na przesądach piątek trzynastego zwykle nie kojarzy się nam dobrze. Aby to zmienić mamy dla Was książkę "Piątek trzynastego", której autorami są  Bartłomiej i Justyna Grabowscy. 

 

„Piątek trzynastego” to kolejna książka wydana nakładem Wydawnictwa św. Macieja  Apostoła w Lublińcu z serii Stop magii. Swoje utwory pisana zarówno prozą, jaki  i wierszem prezentuje 33 autorów z różnych stron Polski. Wśród nich są również  kruszwiczanie: Justyna Grabowska (opowiadanie „Przesądnej babcia”) i Bartłomiej  Grabowski, który swą pracę poświęcił przesądom sportowym. Książka wzbogacona jest  grafiką, której autorem jest Georg Bahr. Nad całością wydania czuwał redaktor Edward Przebieracz, który we wrześniu ubiegłego roku gościł w kujawskich progach podczas XXVI Ogólnopolskich Spotkań Literackich Pokoleń.

Książkę "Piątek trzynastego" możecie wygrać spełniając proste zasady konkursowe. Materiał o konkursie na naszym fanpage wystarczy polubić i udostępnić na swój profil. Wśród osób, które wykonają zadanie rozlosujemy wspomniane książki.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz