Kto zostanie wojewodą? Prasa: Gralik, Rega, Bogdanowicz i Witkowski

Media nie zaprzestają spekulacji na temat związany z obsadzeniem stanowiska wojewody. W poniedziałek według informacji podawanych przez Portal Kujawski doszło do spotkania posłów kujawsko-pomorskiego PiS.

 

Na poniedziałkowym spotkaniu ważyły się losy stanowiska wojewody. Na ostatniej giełdzie nazwisk padają już tylko cztery nazwiska wśród, których znalazł się wiceburmistrz Kruszwicy Mikołaj Bogdanowicz. Oprócz niego pod uwagę brani są również radni miasta Bydgoszcz Tomasz Rega i Marek Gralik oraz Marek Witkowski radny wojewódzki. 

-Za dużo emocji w środkach masowego przekazu na temat nazwiska przyszłego wojewody. Pozwólcie doprowadzić nam ten proces do końca. Możecie być Państwo pewni, że nikt w PiS nie rekomenduje złych kandydatów. A tych, którzy egzaltują się medialnymi doniesieniami, informuję, że często są one nasycone półprawdami, a niektóre fakty poprzekręcane. Dlatego proszę o więcej spokoju- komentował wczoraj na swojej stronie poseł PiS Łukasz Schreiber

Według informacji podanych przez portale ogólnopolskie największe poparcie posłów otrzymał Marek Gralik. Ostateczny głos w tej sprawie należy do Ministra Spraw Wewnętrznych Mariusza Błaszczaka.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz