Spektakl "Śliczna" grupy teatralnej "Zakręt". Zobacz zwiastun [VIDEO]

Odnosząca liczne sukcesy grupa teatralna "Zakręt" w swoim ostatnim wystąpieniu przedstawia problematykę ideału w dobie internetu.  Zobacz zwiastun spektaklu "Śliczna".

 

 

 

 

 

Spektakl "Śliczna" porusza problematykę ideału piękna w dobie internetu i kolorowych magazynów. Jak informuje Agnieszka Dubieniecka z "Zakrętu" wymuszona w mediach likwidacja niedoskonałości ludzkiego ciała burzy logiczne myślenie młodzieży.

 -Poprzez tego typu działania ma ona problem z poczuciem własnej wartości. Za wszelka cenę, chce osiągnąć sukces i spełnić oczekiwania  otoczenia. Często nie mając żadnych oporów w używaniu środków dzięki, którym mogą zbliżyć się do osób sztucznie kreowanych w przestrzeni medialnej- tłumaczy jedna z prowadzących grupę teatralną.

{youtube}v=q4JWlwhWfVw&feature=youtu.be{/youtube}

"Zakręt" w najnowszym spektaklu ma zamiar ukazać szybkie tempo życia, konkurencję a także sprawy związane z sterowaniem nastolatków. 

-Pokolenie dwudzieste pierwsze musi być sterowane, aby żyć w społecznie unormowanym świecie.  Niezależność, nie jest cechą przeciętnego nastolatka.To rodzice mówią: „musisz być najlepszy”, „musisz dać z siebie wszystko”, „musisz to lubić”, „musisz to chcieć"-dodaje Dubieniecka.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz