Odkrywali Prawdziwe Skarby Polanowic

 W niedzielę Stowarzyszenie Praktyków Kultury, Sołectwo Polanowice oraz Nadgoplańskie Towarzystwo Historyczne zorganizowało grę terenową. Wszystko w ramach projektu "Pierwszy Impuls" stworzonym w ramach 25-lecia firmy Deloitte. 

 

 

-Podczas 5-dniowego pobytu animatorów w Polanowicach zastosowaliśmy różnorodne metody angażujące różne grupy na wielu poziomach- mówi Paulina Kaczmarek koordynator projektu, Menedżer Deloitte pochodząca z Polanowic, a także członek Nadgoplańskiego Towarzystwa Historycznego.

 

 

W projekcie przewidziano  stworzenie komiksu przedstawiającego opowieść mieszkańców o ich wsi, warsztaty kuglarskie, dyskusję moderowaną poświęconą wsi oraz niedzielną grę terenową.

 

W niedzielnej rywalizacji wzięło udział blisko trzydziestu uczestników. Ścigali się oni z czasem oraz z przygotowanymi przez organizatorów zadaniami.

{youtube}v=Ubc1QE_2mWA{/youtube}

{youtube}v=cEr8SoDrJrQ{/youtube}

Zwycięzcy dwanaście stacji pokonali w ponad 90 minut. Wśród atrakcji przewidziano również zwiedzanie Pałacu w Polanowicach. Po posiadłości Hansa von Gierke, oprowadził przybyłych również z Inowrocławia gości Piotr Badziąg.

Deloitte obchodzi w tym roku 25. rocznicę działalności w Polsce. Z tej okazji firma w  całym kraju wspiera 25 inicjatyw pracowniczych i dwie studenckie, zaproponowane przez  fanów Deloitte na Facebooku, które mają na celu pracę na rzecz społeczności lokalnych i  mieszczą się w formule idei Deloitte „Making an Impact that Matters”. Każda z wybranych  inicjatyw została wsparta pomocą  finansową, organizacyjną i logistyczną.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz