Zamknij

Fryzjer (nr 2453)

Nr oferty: StPr/23/2453Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wiejska 39, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: fryzjer damsko-męski, możliwe zatrudnienie na umowe zlecenie, możliwe zatrudnienie w Kruszwicy lub Inowrocławiu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: TWÓJ STYL PRZEMYSŁAW WINIARSKI
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wiejska 39, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 723 424 054
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    sprzedaż towarów w sklepie ogólnospożywczym
    StPr/24/0811
    data rozpoczęcia pracy od 04.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    staż w salonie kosmetycznym Złoty Pazur
    StPr/24/0706
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    obsługa mieszalnika paszy
    StPr/24/0489
    data rozpoczęcia pracy od 28.02.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    StPr/24/0476
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024

    prace biurowe
    StPr/24/0445

    Obsługa klienta. Analiza potrzeb klienta. Doradzanie klientowi. Ekspozycja towarów.
    StPr/24/0064
    wynagrodzenie od od 4 250 PLN

    przepalanie złomu
    StPr/24/0345
    data rozpoczęcia pracy od 08.02.2024

    Przyjmowanie zamówień. Obsługa gości. Serwowanie potraw i napojów. Przygotowywanie stołów. Obsługa płatności.Utrzymywanie czystości.
    StPr/24/0080
    data rozpoczęcia pracy od 15.02.2024

    Stylizacja paznokci, brwi, rzęs. Wykonywanie makijażu okolicznościowego oraz drobne zabiegi kosmetyczne. Oczyszczanie twarzy.
    StPr/24/0315
    data rozpoczęcia pracy od 05.05.2024

    Kontrola przestrzegania przepisów ustawy z 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym oraz przepisów wydanych na jej podstawie. Warunki oraz obowiązki pracy - praca w terenie - patrolowanie powierzchniowych wód śródlądowych przy użyciu łodzi motorowej oraz terenów przywodnych przy wykorzystaniu samochodu oraz pieszo w systemie zmianowym równoważnym do 12 godz/dobę również w niedzielę i święta oraz w dni ustawowo wolne od pracy z zachowaniem norm kodeksu pracy - zlecone czynności biurowe - praca przy komputerze - dodatkowe pełnienie obowiązku kierowcy samochodu slużbowego, ster motorzysty łodzi motorowej oraz operatora dron -praca z bronią palną krótką i sygnałową orz środkami przymusu bezpośredniego, umowa na 12 m-cy, miejsce wykonywania pracy: teren siedziby.
    StPr/24/0281