Wstrząsające zabójstwo w Piotrkowie Kujawskim. 36-letnia matka uśmierciła dziecko-MojaKruszwica.pl- Kobieta godziła się na to, że dojdzie do zgonu dziewczynki - mówi prokurator rejonowy w Radziejowie.  O sprawie zabójstwa miesięcznej Lenki mówi dziś cała Polska.


Miesięczna Lenka została odnaleziona we wtorek na polu obok rodzinnego domu w Piotrkowie Kujawskim. O sprawie poinformował również nasz serwis partnerski MójRadziejów.pl. Do szpitala dziewczynka trafiła w stanie agonii. Kilka godzin później nie żyła.

- Na miejscu policjanci ustalili, że zespół  pogotowia udziela pomocy nieprzytomnemu dziecku, które zostało znalezione na polu w pobliżu domu. Dziewczynka została przewieziona  do szpitala, gdzie pomimo wysiłku lekarzy po kilku godzinach  zmarła - informuje asp.szt. Marcin Krasucki z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.


Dziecko miało być rzucane o zamarzniętą ziemię, a następnie podduszane i pozostawione na mrozie przy temperaturze -6 stopni Celsjusza. Główną przyczyną śmierci dziecka była hipotermia. Matka miała epizody związane z leczeniem psychiatrycznym.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment