Trwa nasz plebiscyt. Internauci wybierają Społecznika Roku 2017-MojaKruszwica.plBlisko 400 osób oddało już głos w naszym plebiscycie na Społecznika Roku 2017. W kategorii startuje pięć osób wskazanych przez internautów.


Plebiscyt Ludzie Roku odbywa się już po raz drugi. Podobnie jak w ubiegłym roku wybieramy samorządowców, sportowców, sołtysów i społeczników.

W kategorii Społecznik Roku zostało zgłoszonych sześć osób z czego na start zdecydowało się pięć osób. W przyszłym tygodniu internauci będą mogli zapoznać się z ich sylwetkami oraz działalnością. Głosowanie zostanie zamknięte 28 lutego. Co z pozostałymi kategoriami?

- W kategorii Samorządowiec Roku nie została zgłoszona żadna kandydatura. W kategorii Sołtys Roku i Sportowiec Roku zgłoszono po jednej osobie. W przypadku Sportowca Roku, zgłoszony kandydat odmówił. W tej sytuacji Kapituła Nagrody sama zdecyduje komu przyznać tytuł oraz wyróżnienia - mówi Agata Dudek z Kujawskiej Grupy Medialnej.

O tytuł Społecznika Roku rywalizują Katarzyna Hałasa, Piotr Fołda, Tomasz Lewandowski, Mariusz Łęczycki oraz Ewa Kaczmarek. Głosowanie odbywa się LINK.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

2 komentarze:

 1. Czy w mieście i gminie Kruszwica nie ma aktywnych i odważnych radnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość aktywnie i odważnie podnosi łapki zgodnie z linią przewodniej partii,
   reszta siedzi cicho :(

   Usuń