"Przybij piątkę dzieciakom". Zapraszamy do Radziejowa-MojaKruszwica.pl
- Na 18 lutego zaplanowano akcję charytatywną dla Laury, Tosi i Filipa pochodzącego z Kruszwicy - informuje portal MójRadziejów.pl. W ramach wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji. 


Wydarzenie związane z akcją charytatywną ma na celu pomoc trójce dzieci. Imprezę poprowadzi Agnieszka Matusiak.

"Przybij piątkę dzieciakom" zaplanowano na 18 lutego w hali sportowej MZS w Radziejowie. W ramach wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji: malowanie twarzy, kącik fotograficzny, pokazy pierwszej pomocy, stoisko z przekąskami i ciepłymi napojami. 

Dla kogo zagrają w Radziejowie? Czytaj więcej tutaj.

O godzinie 14:00 zaplanowano zabawy i animacje dla dzieci. O 14:30 występ zespołu Bronisławianki, a od 15:00 do 18:00 maraton taneczny z elementami zumby i fitness. Poprowadzą je Agnieszka Matusiak, Marika Konopa, Milfhausen, Michał Majdaniak oraz Mateusz Szafrański.

Na scenie zobaczymy również występy zespołów muzycznych i zabawę taneczną Electric Blue, Mnich, Bodychrist, Mister oraz Danielo.

Akcję wspiera wiele podmiotów i firm prywatnych. Patronat medialny nad imprezą pełni m.in. portal www.mojakruszwica.pl. Realizację promocji wydarzenia zrealizuje dla serwisu serwis partnerski www.mojradziejow.pl.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz