Bezpieczeństwo wśród seniorów: Ruszają spotkania-MojaKruszwica.plUrząd Miejski w Kruszwicy z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu, Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Kruszwicy zapraszają na spotkania, których celem jest bezpieczeństwo wśród seniorów.

Już jutro ruszają spotkania poświęcone bezpieczeństwu seniorów w nadgoplańskiej gminie. Ich celem ma ograniczenie negatywnych zjawisk w postaci kradzieży, oszustw czy innych przestępstw i wykroczeń popełnianych na seniorach poprzez propagowanie bezpiecznych zachowań i przestrzeganie przed oszustami.

- Podczas spotkań ze starszymi mieszkańcami naszej Gminy chcemy także poruszyć kwestie zasad udzielania pierwszej pomocy czy ochrony przeciwpożarowej. Spotkania przedstawicieli różnych służb a naszymi mieszkańcami są doskonałą okazją do wspólnych rozmów i integracji dla bezpieczeństwa i porządku na podbudowie wzajemnego zaufania – mówi Burmistrz  Kruszwicy Dariusz Witczak. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 23 stycznia o godzinie 16:00 w Domu Socjalno-Kulturalnym przy ul. Nadgoplańskiej w Kruszwicy. Pełny plan spotkań dostępny na plakacie.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz