Plebiscyt Ludzie Roku 2017-MojaKruszwica.plWspólnie z Kapitułą Nagrody, Kujawska Grupa Medialna rozpoczyna przyjmowanie kandydatur do naszego plebiscytu. Jego celem jest wyłonienie kruszwiczan, którzy w wyjątkowy sposób zapisali się w działaniach dla Kruszwicy w ubiegłym roku.


W naszym plebiscycie to mieszkańcy i Kapituła Nagrody zdecydują, kto powinien otrzymać tytuł za działania na rzecz gminy. Wkrótce odpowiemy kogo warto uhonorować i nagrodzić oraz dlaczego?

Podobnie jak w ubiegłym roku oczekujemy od Państwa kandydatur osób, które w wyjątkowy sposób zasłużyły się w ubiegłym roku. Termin zgłoszeń przypada na 25 stycznia.

Do każdej kandydatury należy dodać uzasadnienie. Po zakończeniu przyjmowania kandydatur, Kapituła Nagrody omówi wszystkie zgłoszenia. Jest to konieczne aby w plebiscycie wzięły udział osób, które naprawdę zasłużyły się dla Kruszwicy. Osoby te następnie będą musiały wyrazić zgodę na udział w plebiscycie.

Tym razem w skład Kapituły Nagrody oprócz przedstawicieli redakcji Kujawskiej Grupy Medialnej, mogą wejść osoby, które wzięły udział w ubiegłorocznym plebiscycie. Warto dodać, że zmieni się też formuła głosowania, a głos będzie miała również sama Kapituła Nagrody. Szczegóły regulaminu poznamy już 10 stycznia.

26 stycznia na serwisach www.mojakruszwica.pl oraz sympatyzujących z nami  stronach internetowych, zamieszczona zostanie platforma do głosowania na poszczególne osoby.  Głosowanie zakończy się 10 lutego. Wtedy, po podliczeniu wszystkich głosów, okaże się, kto zdobył zaszczytne miano w poszczególnych kategoriach.

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem email: kujawskagrupamedialna@gmail.com lub pod numerem telefonu 667784379. W  zgłoszeniu należy podać Imię i Nazwisko osoby wskazanej oraz wskazaną kategorię i uzasadnienie.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali zorganizowanej w kwietniu. Wszystkie informacje podlegają regulaminowi plebiscytu.

Plebiscyt odbędzie się po raz drugi. W ubiegłym roku nagrodzeni zostali Ilona Dybicz (Samorządowiec Roku), Agnieszka Zadka (Sportowiec Roku), Anna Wekwejt (Społecznik Roku) oraz Maria Pacia (Sołtys Roku).

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment
    Facebook Comment

2 komentarze:

  1. W kategorii bajkopisarz proponuję Dariusza Witczaka

    OdpowiedzUsuń