Kapituła Nagrody zdecyduje komu przyzna nagrodę Sołtysa, Samorządowca i Sportowca Roku-MojaKruszwica.pl
Brak potwierdzonych zgłoszeń oraz niewystarczająca ilość kandydatur - to przyczyny dla których konieczne okazało się aby to Kapituła Nagrody zdecydowała komu przyzna nagrodę Sołtysa, Samorządowca i Sportowca Roku. O swojej decyzji Kapituła poinformuje za pośrednictwem naszej strony internetowej.


Decyzja co do kategorii Sołtysa, Samorządowca i Sportowca Roku zostanie podjęta przez Kapitułę Nagrody. Mimo przedłużenia terminu zgłaszania kandydatur nie udało się w żadnej z w/w kategorii skompletować przynajmniej dwóch osób, które wyraziłyby chęć na udział w Plebiscycie Ludzie Roku 2017.

- W ubiegłym roku Kapituła Nagrody wskazała i nagrodziła Sportowców Roku. Teraz wskaże nie tylko Sportowców ale i Samorządowców oraz Sołtysów - mówi Agata Dudek z Kujawskiej Grupy Medialnej.

Aktualnie trwa głosowanie w kategorii Społecznik Roku 2017. O tytuł rywalizuje pięć osób. W plebiscycie wystartowali (stan na 29.01) Katarzyna Hałasa (84 głosy), Piotr Fołda (72 głosy), Tomasz Lewandowski (8 głosów),  Mariusz Łęczycki (8 głosów) oraz Ewa Kaczmarek (3 głosy).

W skład Kapituły Nagrody wejdą cztery osoby, które zwyciężyły lub zostały wyróżnione w ubiegłym roku. Trzech przedstawicieli będzie reprezentowało Kujawską Grupę Medialną.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz