Jarosław Gowin: Struktury lokalne same zdecydują z kim pójdą do wyborów [VIDEO]-MojaKruszwica.plDo Inowrocławia przyjechał lider "Porozumienia" wchodzącego w skład Zjednoczonej Prawicy. Jarosław Gowin poinformował m.in. o tym jak jego ugrupowanie zamierza przygotować się do jesiennych wyborów samorządowych.


Do spotkania Jarosława Gowina i jego zwolenników z mieszkańcami i sympatykami doszło w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Inowrocławiu. Okazuje się, że koalicja Zjednoczonej Prawicy wspólne listy wystawi tylko w wyborach do sejmiku wojewódzkiego. Na innych szczeblach decyzję o starcie mają podjąć zaś lokalne struktury.

- Tutaj na Kujawach i Pałukach to państwo zadecydujecie w  jakich konstelacjach będziecie startować. Tworzyć listy wspólne Zjednoczonej Prawicy lub tworzyć własne listy, gdzie znajdą się członkowie organizacji pozarządowych  czy komitetów niezależnych - powiedział Gowin.Głos zabrał także Marcin Wroński, którego "Porozumienie" wskazało na kandydata na Prezydenta Inowrocławia. Radny "Nowego Inowrocławia" skrytykował obecne władze Inowrocławia. Odniósł się m.in.do afery fakturowej jaka miała miejsce w inowrocławskim ratuszu.Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz