Adam Molenda o propozycji wydłużenia czasu pracy Urzędu Miejskiego w zakresie przyjmowania interesantów-MojaKruszwica.pl
Podczas sesji Rady Miejskiej, Adam Molenda zwrócił się do Burmistrza Kruszwicy z prośbą o analizę czasu pracy Urzędu Miejskiego. Porównał też godziny przyjmowania interesantów w Kruszwicy z innymi miejscowościami.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców proszę o dokonanie analizy dotyczącej czasu pracy Urzędu Miasta w sprawie przyjmowania interesantów i uwzględnić jego wydłużenie - mówił na sesji Rady Miejskiej Adam Molenda.

Samorządowiec porównał czas przyjmowania interesantów w innych miejscowościach. Kruszwicki magistrat otwarty jest w godzinach od 7:15 do 15:15.

- Pragnę poinformować, że w takich miastach jak Gniewkowo, przyjęcia interesantów odbywają się w godzinach od 8:00 do 17:00. W Janikowie od 7:`15 do 16:15. W Pakości zaś od 7:00 do godziny 16:00. Tymi dniami są wtorki. Proszę o zainteresowanie się tym tematem - dodał radny.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

6 komentarze:

 1. Nie wracajmy do komuny z wtorkami dla petentów. Przy tylu urzędnikach urząd powinien być czynny codziennie od 7.15 do 17.15. W tej chwili to obsługuje urzędników, nauczycieli, emerytów i bezrobotnych. Nie wszyscy mieszkańcy mieszczą się w rych grupach. A urząd ma służyć mieszkańcom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to chyba wypowiedz bardzo zmeczonego urzednika naszej gminy nie mowie ze kazdy ale wielu jest pewnie takich kyorzy sie w tym urzedzie nudza albo za chwile dostana wrzodow od nadmiaru kawy a jak czlowiek pojdzie to zazwyczaj nic nie wiedza i odsylaja od pokoju do pokoju szczegolnie mlodsza kadra gdzie wujek albo ciocia mowili ze beda idealnymi pracownikami bo to w koncu oni zalateili cieply stoleczek .A no i do tego jeszcze zalatwianie swoich prywatnych spraw ja bedac kiedys w urzedzie spotkalam sie z tym iz pani ciezko przegladala folder z meblami kuchennymi bo wlasnie miala remont w domu a reszta wspolpracownikow gorliwie pomagala w wyborze .no to sie nie dzieie ze co niektorzy sa tak ciezko zmeczeni ze nspewno nie beda chcieli popracowac dluzej .moze warto troszeczke przewietrzyc ten urzad i sprawdzic czy tam naprawde wszyscy sa potrzebni

   Usuń
  2. To odpowiedz na poprzedni komentarz

   Usuń
 2. A może Pan radny sam by posiedział w każdy wtorek i przyjmował interesantów w radzie miejskiej?

  OdpowiedzUsuń
 3. A mogę, ale nie siedzieć tylko pracować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo proszę. Czekam na ogłoszenie kiedy Pan Radny zacznie przyjmować i w jakich godzinach oraz w który dzień tygodnia. Z pewnością będą tłumy do Pana Radnego. Pozdrawiam.

   Usuń