Walczyli dla nas, zawalczmy dla nich! Rusza kolejna edycja "Paczki dla Bohatera"-MojaKruszwica.plStowarzyszenia, szkoły, organizacje oraz zakłady pracy mogą przyłączyć się do bożonarodzeniowej zbiórki "Paczka dla Bohatera". Tym razem akcja rozpoczęła się już 11 listopada.


- Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej. Żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL. Zbiórkę planujemy prowadzić od 11 listopada do 15 grudnia 2017 roku. Zbieramy produkty żywnościowe, artykuły chemii domowej ale również kartki świąteczne z życzeniami dla naszych Bohaterów - przekazuje prezes stowarzyszenia KRUSZA Ilona Dybicz.


Inicjatorem i organizatorem jest Tomasz Sawicki. Koordynatorem działań w Kruszwicy zaś Katarzyna Hałasa. Patronat nad akcją w Kruszwicy objęło Stowarzyszenie KRUSZA. Miejscem zbiórki jest Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy dla Dziewcząt im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy przy ulicy Kujawskiej 20. Fot.ARCHIWUM


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz