Wypadek w Przedbojewicach: Dwa tiry zderzyły się ze sobą. Jedna osoba poszkodowana. [FOTO]-MojaKruszwica.plJak wynika z relacji internautów w miejscowości Przedbojewice doszło do wypadku. Na drodze zderzyły się dwa samochody ciężarowe.


- Autobus szkolny NKA do Kruszwicy, stała na przystanku tuż za zakrętem, tir chciał go wyprzedzić ale zderzył się z innym jadącym od strony Kruszwicy- podaje jeden z mieszkańców.


Stojący na przystanku autobus szkolny NKA miał zabrać dzieci do Szkoły Podstawowej w Tupadłach. Inną informację na ten temat przesyła nam jedna z mieszkanek.

- Autobus NKA nie stał na przystanku, tylko zatrzymał się na łuku drogi. Przesyłam zdjęcie zrobione chwilę po zdarzeniu - przekazuje mieszkanka.
 
 

Ruch na drodze odbywa się  wahadłowo. Ruchem kierują kruszwiccy strażacy.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

10 komentarze:

 1. Bo to jest Polska patologia kto robi przystanki bez zatoczek!!
  a jełopowi z NKI jeśli nie stał na tym pseudo przystanku na drodze tylko na łuku odrazu zabrać kwita!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę wyluzuj, nie stał na przystanku bo chcial skręcić w boczna drogę na której nawraca, stał z włączonym kierunkowskazem, równie dobrze mogła to być osobówka, więc kierowca NKI nie ponosi tu winy

   Usuń
  2. Trochę wyluzuj, nie stał na przystanku bo chcial skręcić w boczna drogę na której nawraca, stał z włączonym kierunkowskazem, równie dobrze mogła to być osobówka, więc kierowca NKI nie ponosi tu winy

   Usuń
  3. Wyluzuj, kierowca NKI stał na łuku, z włączonym kierunkowskazem, chciał skręcić w boczną drogę żeby nawrócić. Równie dobrze mogła to być Osobówka, tirem się zagapił/zbyt mocno rozpędził/stracił hamulce (nie chce jednoznacznie osadzac, póki nie wiadomo co i jak) więc kierowca NKI nie ponosi żadnej winy.

   Usuń
 2. Wydaje mi się że te tiry wożą buraki do cukrowni . Tam jeżdżą kierowcy bez żadngo doświaczenia . Pare razy zepchneli mnie z drogi .Bo dla nich liczy się tylko kurs . Kto pierwszy ten więcej zarabia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nic! szczególnie ten z cysterną,który omijał autobus musiał wieźć bardzo cenne buraki...buraku.

   Usuń
 3. Najłatwiej jest komentować i wymyślać jakieś teorie a nikt nie pomyśli że kierowca cysterny też przeżył szok i zrobił wszystko żeby ominąć ten pechowy autobus.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kierowca cysterny mógł zwolnić, to by nie przeżył szoku!

   Usuń
  2. Kierowca mógł jechać wolniej, to by nie przeżył szoku!

   Usuń
 4. Największy szok przeżyły dzieci jadące tym autobusem! Kierowca cysterny był nierozważny! Jak można wyprzedzać na łuku drogi i na podwójnej ciągłej? Takim powinno się odrazu odbierać prawo jazdy!!! Fakt, że przystanki w tej miejscowości są usytuowane w niebezpiecznych miejscach, przy zakrętach, przy podwójnych ciągłych liniach! Dzieci nie mają dojścia na przystanek (chodzi tu o chodnik), na dodatek zamontowano barierki przy rowach (gdzie te dzieci mają się przemieszczać?)

  OdpowiedzUsuń