Młody kruszwiczanin nie uniknie kary. Ucieczka polem nie pomogła-MojaKruszwica.pl

 
 
 
22-letni kruszwiczanin nie uniknie kary więzienia. Na nic zdała się jego ucieczka polem. Dziesięć najbliższych miesięcych spędzi w zakładzie karnym.

Mundurowi z kruszwickiego komisariatu namierzyli 22-latka, który może być uwikłany w narkotyki. Mężczyzna był już poszukiwany celem odbycia kary więzienia, za wcześniejszy konflikt z prawem.
 
- Ponadto policjanci uzyskali informację, że może być on uwikłany w narkotyki. Gdy tylko patrol ustalił, że mężczyzna pojawił się  w miejscu zamieszkania, podjął działania, by go zatrzymać. Poszukiwany próbował uciekać przez pobliskie pole. Nic mu to nie dało, bo po chwili wpadł w ręce policjantów. Podczas przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli też woreczek strunowy z suszem oraz szklane lufki. Tester wykazał, że to marihuana - mówi asp. szt. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.
 
Z racji tego, że 22-latek był już poszukiwany, trafił do więzienia. Najbliższe 10 miesięcy spędzi za kratami. Niebawem usłysz też zarzuty w nowej sprawie dotyczącej posiadania środków odurzających.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz