26-latka aresztowana za narkotyki. To pokłosie działań wymierzonych w narkotykowych dilerów i przemytników-MojaKruszwica.pl


Policjanci zajmujący się zwalczaniem działalności narkotykowej doprowadzili do sądu 26-latkę. Kobieta została aresztowana za posiadanie narkotyków. To pokłosie większej, zorganizowanej pod koniec października akcji wymierzonej przeciwko dilerom narkotykowym i przemytnikom.


Akcja wymierzona przeciwko dilerom narkotykowym i przemytnikom rozpoczęła się w październiku. Podczas nich zatrzymane zostały cztery osoby w wieku od 22 do 55 lat.

- Służby ujawniły wtedy 1,5 kg narkotyków oraz ponad 0,5 mln nielegalnych papierosów, krajanki tytoniowej, a także wagi elektroniczne, strunowe woreczki, telefony komórkowe i gotówkę. Zebrane dowody doprowadziły do tego, że wówczas zarzuty usłyszała 50-letnia kobieta, która odpowie z ustawy karnej skarbowej za posiadanie części zabezpieczonych nielegalnych wyrobów tytoniowych bez wymaganych znaków akcyzy - podaje Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu.Od dłuższego czasu inowrocławscy kryminalni namierzali grupę przestępczą. Przewidywano kolejne
zatrzymania.

- Kilka dni temu zatrzymana została kolejna z osób. To 26-letnia mieszkanka powiatu inowrocławskiego. Mundurowi zebrali materiał, który pozwolił ustalić, że zabezpieczone w październiku 1,5 kg narkotyków należą do niej - dodaje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Kobieta została doprowadzona do oskarżyciela. Usłyszała też zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi jej kara do 10 lat więzienia.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz