W Kruszwicy i Lachmirowicach kręcono sceny do filmu!-MojaKruszwica.pl"Trzech Znanych P." to nowa produkcja filmowa, której sceny kręcono m.in. przy kruszwickiej Kolegiacie, nad Gopłem oraz w Pałacu w Lachmirowicach. Akcja filmu dzieje się w latach 70.


Reżyserką filmu "Trzech Znanych P.", którego akcja dzieje się m.in. w Kruszwicy jest Karolina Ford, absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz stypendystka Universita degli Studi Roma Tre w Rzymie. Jak informuje Gazeta Wyborcza, torunianka ma już na swoim koncie dwa filmy krótkometrażowe. Produkcje doceniono na festiwalach w Polsce i za granicą. 

"Trzech Znanych P'" opowiada o trójce przyjaciół, którzy włamują się do opuszczonego dworu.

- Próbują odnaleźć namiastkę beztroski i wolności. Spędzana wspólnie noc ma być triumfem przyjaźni, radości i swobody. Niespodziewane wydarzenia rozdzielają ich bezpowrotnie, pozostawiając w sercu wyrwę nie do zasklepienia. Opowiadamy historię idealnej z pozoru przyjaźni i zaufaniu, które okazuje się zbudowane na grząskim fundamencie. Wybory, których dokonują postaci, nie są jednoznaczne-mówi reżyserka.

Premiera filmu ma odbyć się na początku 2018 roku. Więcej informacji oraz zdjęć z planu filmowego już wkrótce.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz