Aleksander Budner: Rośnie sprzedaż Panoramy Kruszwickiej-MojaKruszwica.plPodczas sesji Rady Miejskiej, przewodniczący Aleksander Budner poinformował o rosnącej sprzedaży miesięcznika samorządowego Panoramy Kruszwickiej. Numer wrześniowy jest kolejnym wydaniem, którego sprzedaż była tak dynamiczna.


- Pan Radny Adam Molenda zaapelował do prasy aby pomogła nagłośnić pewne ważne w naszym społeczeństwie tematy. Uzyskałem bardzo ciekawą informację dotyczącą naszego miesięcznika samorządowego Panoramy Kruszwickiej. Nakład ostatniego numeru został wyprzedany w 95 procentach w ciągu zaledwie 10 dni. Cieszy fakt, że społeczeństwo z ciekawością sięga po nasz miesięcznik samorządowy i przyjmuje informacje tam publikowane - powiedział przewodniczący Rady Miejskiej Aleksander Budner.

Mimo kryzysu na rynku prasy tradycyjnej, sprzedaż Panoramy Kruszwickiej systematycznie rośnie. Numer wrześniowy to nie jedyne wydanie, które odnotowało tak dużą sprzedaż. Podobnie było w maju bieżącego roku. Z całego nakładu nie sprzedał się zaledwie jeden egzemplarz.

Panorama Kruszwicka na rynku lokalnym działa od 1992 roku. Wydawcą pisma jest Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit".
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz