Trwa wyścig kolarski Renegat Cyclo Cuiavia. W rywalizacji biorą udział kolarze z całej Polski [ZDJĘCIA+VIDEO]O godzinie 12:00 rozpoczął się wyścig Renegat Cyclo Cuiavia. Na drogach nadgoplańskiej gminy rywalizuje 180 kolarzy.


Trasa Cyclo Cuiavia liczy ponad 60 km. Kolarze wystartowali spod boiska sportowego przy ulicy Poznańskiej 17. W ramach wyścigu przygotowano szereg atrakcji m.in. możliwość odwiedzenia Kujawskiej Drużyny Łuczniczej i namiotu Powiatu Inowrocławskiego.- W rywalizacji wystartowało 180 kolarzy z wielu miast Polski, niektóre z nich są dość odległe. Kruszwica zatem zacznie kojarzyć się im od teraz nie tylko z Mysią Wieżą, ale także z wyścigiem szosowym - podkreślają organizatorzy.

Wydarzenie prowadzi Aleksandra Kostka, pogodynka z telewizyjnej Dwójki.
Reklama


 Reklama

s
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

2 komentarze:

  1. Wracając do tych wydarzeń... Organizacja ruchu TRAGEDIA!!!!! Pojechałem autem o 12.35 kupić lekarstwa dla dziecka. O 12.40 wracam z apteki a tu ulica Poznańska zablokowana przez policje. Oczywiście mnie nie puścili byłem zmuszony iść pieszo do domu i wrócić po auto. Kolarze ruszyli o 12stej w trase 60km wiec wątpię, żeby o 12.40 byli spowrotem. Następnym razem niech organizator pomyśli o alternatywnych wyścigach a nie droge w strone Konina na 1.5h blokuje!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Koleś jesteś żałosny

      Usuń