Za nami potańcówka na kruszwickim rynku [ZDJĘCIA]Za nami zaproponowana przez Młodzieżowy Zespół Doradczy Burmistrza Kruszwicy "Potańcówka pokoleń". Impreza pierwotnie miała odbyć się w ubiegły piątek.


Uczestnicy potańcówki mieli okazję potańczyć i posłuchać muzyki z lat 70-tych, 80-tych oraz 90-tych i spędzić miło czas. Dla dzieci przygotowano szereg atrakcji duże bańki mydlane, trampolina oraz dmuchane plac zabaw. Wszystkie atrakcje były bezpłatne. 

Podobała ci się ta impreza? Skomentuj ją w sekcji komentarzy poniżej.


***
Reklama

Zareklamuj swój fanpage razem z nami. Więcej na: kujawskagrupamedialna@gmail.com

 Reklama

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

3 komentarze:

  1. Przejeżdżając, zatrzymałam się na chwilę, muzyka nawet nie grała , a dzieci skakały i bawiły się na dmuchańcach. A gdzie pozostałe pokolenia ? Gdzie fotobudka ,bo nie zwróciłam uwagi ,żeby była ... Impreza powinna być w późniejszych godzinach, gdzie ludzie są już po pracy i mogą przyjść się pobawić. Impreza na nie.

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda bardziej wyglądało to na Dzień Dziecka. Chyba nie tak to miało wyglądać. Na plus - dzieciaki miały frajdę, minus - wydane pieniądze niezgodnie z celem. Pomysł chyba zbyt idealistyczny, przemienił się w coś banalnego.

    OdpowiedzUsuń
  3. Gdzie ta potańcówka. Tam nikt nie tańczył. To jakieś domowe przedszkole albo dzień dziecka był.

    OdpowiedzUsuń