Na Imieninach Marii zagra Orkiestra Dęta OSP z ... Chełmc!Już 15 sierpnia w podkruszwickich Chełmcach odbędą się Imieniny Marii. Jedną z atrakcji będzie występ orkiestry dętej z Chełmc.


Msza święta połączona z błogosławieństwem, koncerty i festyn - to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowano dla solenizantek noszących imię Maria.

Impreza tradycyjnie rozpoczyna się uroczystością w kościele św. Katarzyny. dla solenizantek przygotowano specjalny tort. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie powstały w 2002 roku Cliver. Założycielem grupy jest Cezary Hajdacki, główny twórca muzyki, tekstów oraz aranżacji piosenek. Obecnie w zespole gra oprócz niego Dariusz Szczepański, Arkadiusz Spociński i Jarosław Szmigielski.

Atrakcją tegorocznych imienin jest także występ Orkiestry Dętej OSP Chełmce spod Kalisza. W orkiestrze grają 32 osoby w wieku od 14 do 70 lat, które łączy pasja do muzyki, przyjaźń i społeczna praca. Orkiestra ma swoje sukcesy. Ostatnim wyróżnieniem jest szóste miejse na Przeglądzie Orkiestr
OSP Województwa Wielkopolskiego i zakwalifikowanie się do następnego etapu regionalnego, który
odbędzie się w przyszłym roku.

Inicjatorem wydarzenia jest Ewa Kaczmarek z świetlicy w Chełmcach będącej filią Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit". Patronem medialnym imprezy jest miesięcznik samorządowy Panorama Kruszwicka oraz portal www.mojakruszwica.pl.

***
Reklama
Zareklamuj swój fanpage razem z nami. Więcej na: kujawskagrupamedialna@gmail.com

 Reklama

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz