Dary Anioła: Miasto Kości już w piątek na Wzgórzu ZamkowymAmerykańsko-niemiecki film fantasy z 2013 roku będzie można zobaczyć na Wzgórzu Zamkowym w ramach letniego kina. Produkcja wyświetlona zostanie w najbliższy piątek, 18 sierpnia.Nowy Jork. Uczennica college'u i utalentowana malarka, Clarissa „Clary” Fray (Lily Collins), mieszka z matką Jocelyn (Lena Headey) Pewnego wieczoru dziewczyna wybiera się ze swoim najlepszym przyjacielem, Simonem (Robert Sheehan), do modnego klubu Pandemonium i jest świadkiem morderstwa. Troje nastolatków z podobnymi tatuażami i dziwną bronią zabija na zapleczu niebieskowłosego chłopaka, a po chwili jego ciało rozpływa się w powietrzu. Zabójcy są zaskoczeni, że dziewczyna ich zobaczyła. 

Przedstawiają się jej jako Nocni Łowcy – pół ludzie, pół anioły, których zadaniem jest chronić Ziemię przed demonami. Tak Clarissa poznaje rodzeństwo Isabelle (Jemima West) i Aleca (Kevin Zegers) Lightwoodów oraz ich adoptowanego brata, tajemniczego Jace'a Waylanda (Jamie Campbell Bower). Kiedy zaniepokojony Simon odnajduje Clary, okazuje się, że tylko ona widzi pogromców ciemności.

Premiera filmu odbyła się 21 sierpnia 2013 roku w trzech krajach w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie i w Wielkiej Brytanii. W Polsce premiera filmu miała miejsce tego samego dnia.

W Kruszwicy film będzie można zobaczyć od 21:30 na Wzgórzu Zamkowym. Organizatorzy zapewniają 200 leżaków. Na film zaprasza Gmina Kruszwica, CKiS "Ziemowit" oraz Młodzieżowy Zespół Doradczy Burmistrza Kruszwicy.

***
Reklama
Zareklamuj swój fanpage razem z nami. Więcej na: kujawskagrupamedialna@gmail.com

 Reklama

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz