Żerniki na Krajowej Mapie Zagrożeń BezpieczeństwaNa Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa znalazły się Żerniki. To kolejny punkt związany z nadgoplańską gminą.Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to policyjne narzędzie do szybkiej identyfikacji zagrożeń, które działa od 9 września 2016 roku. Można o nim się dowiedzieć także w inowrocławskich autobusach MPK.

Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu systematycznie działa w zakresie propagowania zagadnienia związanego z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa. Ulotki na ten temat, mieszkańcom powiatu inowrocławskiego, dostarczają dzielnicowi. 

Ponadto banery o KMZB można zaobserwować na wyświetlanych ekranach w inowrocławskich miejskich autobusach MPK. Dzięki temu podczas jazdy, każdy pasażer ma możliwość dowiedzieć się że funkcjonuje takie właśnie narzędzie. Bardzo szeroko na temat KMZB można przeczytać na stronie inowrocławskiej Policji: http://www.inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/  i tam zaznaczać swoje sugestie.

Na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa pojawił się kolejny punkt związany z nadgoplańską gminą. Tym razem jest to droga w Żernikach, oznaczona jako niewłaściwa infrastruktura drogowa.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz