Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy. Mamy wyniki zawodów



W miniony weekend zorganizowano II Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy. Gospodarzem zawodów był Inowrocławski Klub Sportowy Karate oraz Gmina Kruszwica.


W tegorocznych zawodach udział wzięło 170 zawodników z 8 klubów i 9 sekcji IKS Karate. 


Turniej był dla zawodników karate podsumowaniem pierwszego półrocza i zakończył rywalizację sportową w naszym regionie przed wakacjami. 

- Zarząd klubu dziękuje uczestnikom zawodów za wspaniałą rywalizację, sędzią za profesjonalną pracę a trenerom i rodzicom za stworzenie rodzinnej atmosfery. Podziękowania należą się również organizatorom Kruszwickich Dni Sportu za inicjatywę i wspieranie młodych sportowców -przekazuje Mariusz Kaczmarek z Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate.

 TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA KRUSZWICY – WYNIKI ZAWODNIKÓW SEKCJI  KRUSZWICA 


NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU Z GMINY KRUSZWICA

MELANIA WARMUZ   I   JAKUB GRZEGOREK

WSZYSCY ZAWODNICY Z SEKCJI ZDOBYLI 18 MEDALI

WYNIKI


KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE – POMARAŃCZOWE PASY 7 LAT
2 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

KATA CHŁOPCY 10 – 13 LAT
2 miejsce: Rafał Płatała – IKSK Kruszwica

KATA ŻÓŁTE PASY MŁODZICY – KADECI
3 miejsce: Albert Kowalczyk – IKSK Kruszwica

KATA DRUŻYNOWE 7 – 9 LAT
2 miejsce: Jakub Grzegorek, Krzysztof Zuchniarek, Marika Grzegorek – IKSK Kruszwica I
3 miejsce: Wiktoria Kozłowska, Michalina Ciupa, Melania Warmuz – IKSK Kruszwica III
3 miejsce: Martyna Skowron, Martyna Wiśniewska, Maria Lipińska – IKSK Kruszwica II

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 7 LAT
3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

TOR PRZESZKÓD 7 LAT
3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

TOR PRZESZKÓD 6 LAT
1 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica
2 miejsce: Piotr Wasilewicz – IKSK Kruszwica

KATA DZIEWCZĄT ŻÓŁTE PASY 8 – 9 LAT
3 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

KATA DZIEWCZĄT ŻÓLTE PASY 7 LAT
3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8 – 9 LAT
1 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

KATA DZIEWCZĄT POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8 – 9 LAT
3 miejsce: Martyna Skowron – IKSK Kruszwica

KIHON 6 LAT
3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8 – 9 LAT (- 32 KG)
2 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT
3 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8 – 9 LAT (- 28 KG)
3 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 – 9 LAT (+ 32 KG)
3 miejsce: Jarosław Matyjasik – IKSK Kruszwica

FANTOM KUMITE DZIEWCZĘTA 6 – 7 LAT I MŁODSI
2 miejsce: Michalina Ciupa – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica





II TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA KRUSZWICY - WYNIKI

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 8 – 9 LAT
1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Iga Wiśniewska – Yamabushi Bydgoszcz

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE – POMARAŃCZOWE PASY 7 LAT
1 miejsce: Jakub Gniadek – DOJO Toruń
2 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

KATA CHŁOPCY BIAŁE PASY 8 - 9 LAT
1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Kacper Kaleta – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Kacper Średziński – Bushido Bydgoszcz
3 miejsce: Mateusz Czernek – IKSK Orchowo

KATA CHŁOPCY 10 – 13 LAT
1 miejsce: Paweł Goch – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Rafał Płatała – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE PASY 8 - 9 LAT
1 miejsce: Filip Pamulak – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Gracjan Grobelny Bushi-Do Bydgoszcz
3 miejsce: Jakub Orłowski - RONIN Toruń
3 miejsce: Aron Banaś – RONIN Toruń

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 10 - 11 LAT
1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Cisak Maria – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Agata Konieczka – IKSK Orchowo
3 miejsce: Iga Wiśniewska – Yamabushi Bydgoszcz

KATA ŻÓŁTE PASY MŁODZICY – KADECI
1 miejsce: Rafał Sujkowski – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Mateusz Jurzykowski – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Albert Kowalczyk – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

KATA DRUŻYNOWE 7 – 9 LAT
1 miejsce: Iga Wiśniewska, Julia Rudnicka, Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Jakub Grzegorek, Krzysztof Zuchniarek, Marika Grzegorek – IKSK Kruszwica I
3 miejsce: Wiktoria Kozłowska, Michalina Ciupa, Melania Warmuz – IKSK Kruszwica III
3 miejsce: Martyna Skowron, Martyna Wiśniewska, Maria Lipińska – IKSK Kruszwica II





KATA DRUŻYNOWE + 9 LAT
1 miejsce: Kinga Maciejewska, Aniela Dzedzej, Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz, Julia Dzielak, Anna Urbańska – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Kacper Lisiecki, Mikołaj Wojewoda, Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kuj.
3 miejsce: Szymon Strawa, Bartłomiej Strawa, Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 7 LAT
1 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

KATA ŻÓŁTE PASY MŁODZICZKI 12 – 13 LAT
1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Weronika Wiczyńska – RONIN Toruń
3 miejsce: Martyna Stemska – Bushi-Do Bydgoszcz

KATA DZIEWCZĄT ŻÓŁTE PASY 10 – 11 LAT
1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Agata Zywert – Bushido Bydgoszcz
3 miejsce: Sara Talaczyńska – IKSK Orchowo

TOR PRZESZKÓD 7 LAT
1 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Aleksandra Glanc – IKSK Orchowo
3 miejsce: Natan Banaś – RONIN Toruń
3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

KIHON DIZEWCZĘTA 6 LAT
1 miejsce: Emilia Łożyńska – DOJO Toruń
2 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Nina Kurowska – DOJO Toruń

TOR PRZESZKÓD 6 LAT
1 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica
2 miejsce: Piotr Wasilewicz – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Kacper Sobczak – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Hanna Szubertowska – IKSK Pakość

KATA MŁODZICZEK BIAŁE PASY
1 miejsce: Martyna Górska – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Martyna Chojnacka – Bushi-Do Bydgoszcz

KATA DZIEWCZĄT ŻÓŁTE PASY 8 – 9 LAT
1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

KATA DZIEWCZĄT ŻÓLTE PASY 7 LAT
1 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz
3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8 – 9 LAT
1 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica
2 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno
3 miejsce: Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kujawski
3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10 – 11 LAT
1 miejsce: Miłosz Dyrdul – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Michał Giszter – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

KATA DZIEWCZĄT POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8 – 9 LAT
1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Zofia Walenciak – IKSK Mogilno
3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Strzelno
3 miejsce: Martyna Skowron – IKSK Kruszwica

KIHON 6 LAT
1 miejsce: Natan Matuszewski – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Adam Jakubowski – DOJO Toruń
3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Paweł Glanc IKSK Orchowo

KATA POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI, KADETKI
1 miejsce: Kinga Majcherczyk – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Martyna Trudzińska – SHOOTERS Konin
3 miejsce: Joanna Arnold – Bushi-Do Bydgoszcz
3 miejsce: Wiktoria Gizicka – Bushido Bydgoszcz

KATA POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ KADET, JUNIOR
1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Adrian Adamczewski – SHOOTERS Konin
3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

KATA DZIEWCZĄT POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10 – 11 LAT
1 miejsce: Kinga Majcherczyk – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz




KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 12 – 13 LAT MŁODZICY
1 miejsce: Miłosz Dydrul – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

KIHON DZIEWCZĘTA 7 – 8 LAT
1 miejsce: Natalia Piniarska MUSASHI Żnin
2 miejsce: Izabela Sztrait – MUSASHI Żnin
3 miejsce: Zofia Jackowska – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Inga Szymaniak – IKSK Mogilno

KATA BIAŁE PASY 7 LAT
1 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Kacper Kaleta – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz
3 miejsce: Filip Bartczak – IKSK Inowrocław

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE PASY 10 – 11 LAT
1 miejsce: Mateusz Jurczykowski – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Fabian Sojka – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Wojciech Siwa – Bushi-Do Bydgoszcz
3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

KIHON CHŁOPCY
1 miejsce: Karol Płoski – DOJO Toruń
2 miejsce: Natan Banaś – RONIN Toruń
3 miejsce: Adam Kołodziejczyk – DOJO Toruń
3 miejsce: Bartosz Gawroński – DOJO Toruń

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8 – 9 LAT (- 32 KG)
1 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno
2 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Bogusław Szatkowski – Bushido Bydgoszcz
3 miejsce: Maciej Graczyk – IKSK Mogilno

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT
1 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Wojciech Gierczyk – Bushi-Do Bydgoszcz
3 miejsce: Karol Płoski – DOJO Toruń
3 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁPOCÓW 10 – 11 LAT (+ 35 KG)
1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Szymon Serocki – DOJO Toruń
3 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Mogilno



KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8 – 9 LAT (- 28 KG)
1 miejsce: Zofia Napieralska – Bushido Bydgoszcz
2 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Strzelno

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8 – 9 LAT (+ 28 KG)
1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Liliana Kawa – Bushido Bydgoszcz
3 miejsce: Julia Kuc – IKSK Janikowo
3 miejsce: Inga Szymaniak – IKSK Mogilno

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12 – 13 LAT (- 45 KG)
1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 – 9 LAT (+ 32 KG)
1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz
2 miejsce: Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kujawski
3 miejsce: Jarosław Matyjasik – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10 -11 LAT (- 35 KG)
1 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno
3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Fabian Sojka – Yamabushi Bydgoszcz

FANTOM KUMITE CHŁOPCÓW 6 – 7 LAT I MŁODSI
1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Stanisław Furche – IKSK Orchowo
3 miejsce: Adam Kołodziejczyk – DOJO Toruń
3 miejsce: Natan Matuszewski – Bushi-Do Bydgoszcz

FANTOM KUMITE DZIEWCZĘTA 6 – 7 LAT I MŁODSI
1 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Michalina Ciupa – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica
3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10 – 11 LAT (- 35 KG)
1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz
2 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Sara Talaczyńska – IKSK Orchowo



KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA – 7 LAT
1 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz
3 miejsce: Julia Rudnicka - Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Aleksandra Glanc – IKSK Orchowo

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10 – 11 LAT (+ 35 KG)
1 miejsce: Tatiana Różańska – DOJO Toruń
2 miejsce: Kinga Majcherczyk – Yamabushi Bydgoszcz
3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo
3 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 12 – 13 LAT (+ 45 KG)
1 miejsce: Marcel Śniegowski – EMPI Dopiewo
2 miejsce: Filip Frontczak – EMPI Dopiewo
3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski
3 miejsce: Bartosz Korpalski – DOJO Toruń

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 12 – 13 LAT OPEN
1 miejsce: Amelia Jaroszewska – DOJO Toruń
2 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław
3 miejsce: Weronika Wiczyńska – RONIN Toruń
3 miejsce: Martyna Trudzińska – SHOOTERS Konin

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI – 55 KG
1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław
2 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo
3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski
3 miejsce: Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI + 55 KG
1 miejsce: Antoni Pietrzak – MUSASHI Żnin
2 miejsce: Bartosz Komsta – EMPI Dopiewo
3 miejsce: Adrian Adamczewski SHOOTERS Konin
3 miejsce: Rafał Kostrzewa – MUSASHI Żnin

KUMITE INDYWIDUALNE KADETEK 14 – 15 LAT OPEN
1 miejsce: Roksana Korpalska – DOJO Toruń
2 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo
3 miejsce: Sylwia Rybarczyk IKSK
3 miejsce: Nadia Różańska – DOJO Toruń

KUMIET INDYWIDUALNE JUNIORÓW
1 miejsce: Hubert Kaźmierczak – IKSK Mogilno
2 miejsce: Kacper Woźnica – IKSK Janikowo
3 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo
3 miejsce: Szymon Zaleta – IKSK Pakość



KLASYFIKACJA
KLUB
MIEJSCE I
MIEJSCE II
MIEJSCE III
IKS KARATE (wszystkie sekcje)
13
21
59
YAMABUSHI
13
11
9
BUSHI-DO
13
4
3
DOJO
6
2
7
MUSHASHI
2
1
1
BUSHIDO
1
1
4
EMPI
1
2
-
SHOOTERS
-
2
2
RONIN
-
1
3



















Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz