Nagrodzono zwycięzców II edycji projektu "Świat w liczbach"


 W Zespole Szkół Ogólnokształcących podsumowano II edycję wewnątrzszkolnego projektu "Świat w liczbach" oraz nagrodzono jego zwycięzców.
Głównym celem projektu jest promowanie wśród uczniów nauki przedmiotów ścisłych.

- Dzieci i młodzież ZSO z ogromnym zaangażowaniem walczyły o najwyższe wyniki, ponieważ nagrodą za I miejsce w kategorii klas IV - VI był Voucher o wartości 200zł na artykuły szkolne i papiernicze do wykorzystania w Księgarni Veritas. W kategorii klas gimnazjalnych oraz liceum Voucher na 5 pizz w Pizzerni Brasco. W tym roku wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w potyczkach matematycznych otrzymali pamiątkowe upominki, m.in. smycze z logo szkoły i nazwą projektu. Miejsca na podium były następujące: (w kategorii klas IV - VI) I miejsce klasa VIa, II miejsce klasa Va, III miejsce klasa Vb (w kategorii klas gimnazjalnych oraz liceum) I miejsce IIb gimnazjum, II miejsce klasa IIa gimnazjum, III miejsce klasa IIIb gimnazjum-przekazuje placówka.

Organizatorzy dziękują pani Lidii Bednarskiej oraz panu Robertowi Januszkowi za pomoc przy wręczaniu pucharów oraz nagród. 

- "Gratulujemy sukcesów, dziękujemy za tak wspaniałą pracę wszystkim uczniom oraz za hojność sponsorów. Dziękujemy również Zespołowi Matematyczno-Informatycznemu w składzie Iloona Staszak, Katarzyna Dymowska, Mariusz Kępski oraz Natasza Olejnik. - mówi pani Anna Sikorska (lider zespołu Matematyczno-Informatycznego). 

Sponsorzy nagród w projekcie:
1. Państwo Weronika i Maciej Osińscy,
2. Pan Mariusz Bujak,
3. Księgarnia Veritas, Sklep Wielobranżowy Agata Kochańska Calów,
4. Pizzeria BRASCO – p.Tomasz Kaźmierczak,
5. Zakład pogrzebowy "Memoria" - p.Waldemar Wójcik,
6. „Erd-Bud” p.Przemysław Dyrduł.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz