Jakub Krzewina: Cieszę się, że tak świetny obiekt powstał w moim cudownym mieście [VIDEO]
Gościem szczególnym podczas otwarcia boiska wielofunkcyjnego był Jakub Krzewina, polski lekkoatleta oraz olimpijczyk.


Otwarcia boiska wielofunkcyjnego dokonano podczas pierwszego dnia Kruszwickich Dni Sportu.  W oficjalnej części uroczystości udział wziął Jakub Krzewina.

- Cieszę się, że taki świetny obiekt powstał w moim cudownym mieście. Nie wiem, gdzie dziś byłaby moja kariera, gdyby tego typu obiekt był za moich lat, gdy tutaj mieszkałem. Mam nadzieję, że wychowa się tutaj wielu moich następców, którzy będą reprezentować nasze miasto nawet na arenie międzynarodowej-skomentował sportowiec.


Olimpijczyk przyznał, że w Kruszwicy jest potencjał, który warto rozwijać. Przyszłość młodych sportowców może być jeszcze lepsza, gdy będą mogli trenować na nowym obiekcie.

- Aktualnie mamy bardzo dobrych zawodników w kategoriach juniora i juniora młodszego. Cieszę się, że młodzi zawodnicy będą korzystać z tego obiektu. Mam nadzieję, że  będzie on wszystkim służył, nawet mi. Dzięki temu będę mógł częściej przyjeżdżać do Kruszwicy i brać udział w treningach. Gratuluje włodarzom, że przyłożyli się sumiennie do powstania tego obiektu - dodał Jakub Krzewina.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz